III Warsztaty Wiślanych Inicjatyw Lokalnych

Zapraszamy na III Warsztaty Wiślanych Inicjatyw Lokalnych, podczas których podsumujemy dotychczas zrealizowane inicjatywy wiślane w ramach projektu #WisłaWciąga. Opowiemy również o doświadczeniach z naszej wizyty w Norwegii, oraz zastanowimy się, co jeszcze możemy zrobic razem wokół Wisły. W planach również odsłonięcie wiślanego muralu w Nieszawie stworzonego przez artystę Andrzeja Poprostu, w ramcha działań Fundacji Kapsuła, biorącej udział w projekcie #Wisła wciąga, oraz odsłonięcie tabilicy informacyjnej dotyczącej ścieżki edukacyjnej w nadwiślańskim lesie łęgowym, będące zwieńczeniem działań Stowarzyszenia Zielone Kujawy – również w ramach projektu #Wisła wciąga.

Spotykamy się w Urzędzie Miasta Nieszawa (ul. 3 Maja 2) o godz.11:00. Planowane zakończenie warsztatów godz. 16:00.