Klub Młodzieżowy NASZA BAZA

klub

Bezpłatny projekt kierowany do dzieci i młodzieży w niekorzystnej sytuacji społecznej. Wakacyjny cykl dwudziestu czterogodzinnych spotkań na świeżym powietrzu. W programie gry i zabawy, zajęcia tematyczne, w tym m.in. budowanie bazy, podglądanie przyrody, eksperymenty naukowe, sztuka dla każdego oraz wycieczki w ciekawe miejsca i rejsy po Wiśle tradycyjnymi łodziami. Zajęcia dla stałej 12-osobowej grupy będą odbywać się w okresie w godzinach 9:30-13:30 w czwartki i piątki od 01.VII do 27.VIII.2021 oraz 30 i 31.VIII.2021 roku na terenie Ogrodu Społecznego Wolna Wisła na Bydgoskim Przedmieściu. Przyprowadzanie i odbiór dzieci na Przystani AZS (Bulwar od strony ul. Rybaki). W projekcie mogą wziąć udział dzieci spełniające kryteria określone w Regulaminie Rekrutacji.

formularz zgłoszeniowy - kliknij