Kwiaty dla Rybaków - 15.06.2019

PROJEKT ZAKOŃCZONY

Osiedle Rybaki nie przypadkowo jest siedzibą naszej Fundacji, to właśnie ta historyczna część Torunia od zawsze związana z Wisłą, oraz jej sąsiedztwo z Portem Zimowym uznaliśmy za naturalną lokalizację dla prowadzenia naszych działań związanych z Rzeką.

Kwiaty dla Rybaków

W ramach 10. Święta Bydgoskiego Przedmieścia postanowiliśmy zadbać o nasze kąty. 15 czerwca 2019 od 10 rano sprzątaliśmy i obsadzaliśmy kwiatami róg Stromej i Rybaków w Toruniu.

Kwiaty dla Rybaków

Do wspólnej akcji sadzenia roślin zaprosiliśmy mieszkańców os. Rybaki oraz sympatyków Fundacji Wolna Wisła. Mieszkańcy okolic Stromej mogli "adoptować" na swój płot kwiatową skrzynkę.

Kwiaty dla Rybaków

Nasza akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem. Po raz kolejny mogliśmy zrobić coś razem!

Kwiaty dla Rybaków

Chcemy, aby fyrtel Stroma/Rybaki stał się nieco piękniejszy, a równolegle przez lato ogłaszamy konkurs fotograficzny, który powinien uchwycić najpiękniejsze kadry os. Rybaki.

Kwiaty dla Rybaków

Dziękujemy za świetną zabawę i Waszą energię włożoną w upiększenie Rybaków. Mamy nadzieję że w przyszłości jeszcze wiele uda nam się wspólnie zdziałać.

Kwiaty dla Rybaków

Zapraszamy do włączania się w nasze następne projekty!

Kwiaty dla Rybaków

Będziemy na bieżąco informować o kolejnych działaniach Fundacji Wolna Wisła. Śledźcie naszą stronę internetową oraz media społecznościowe.

Kwiaty dla Rybaków

Akcja dofinansowana ze środków Gminy Miasta Toruń.

torun porusza