Okno z widokiem na Rzekę - konkurs fotograficzny

konkurs fotograficzny

Osiedle Rybaki nie przypadkowo jest siedzibą naszej Fundacji, to właśnie ta historyczna część Torunia od zawsze związana z Wisłą, oraz jej sąsiedztwo z Portem Zimowym uznaliśmy za naturalną lokalizację dla prowadzenia naszych działań związanych z Rzeką.

W ramach aktywizacji społeczności lokalnej, oraz przybliżenia mieszkańcom Torunia tej historycznej i nieco zapomnianej części naszego miasta zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Okno z widokiem na Rzekę" poświęconego osiedlu Rybaki.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs adresowany jest zarówno do amatorów jak i profesjonalistów. Tematem prac jest toruńskie osiedle Rybaki.

2. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na stronie internetowej i w mediach społecznościowych Fundacji Wolna Wisła, oraz prezentację podczas wystawy.

3. Maksymalna ilość prac od jednego autora/autorki to 10 fotografii.

4. Prace w formacie cyfrowym (min. 2400x3200 px) należy nadsyłać na adres fundacja@wolnawisla.pl lub dostarczyć do siedziby fundacji (ul.Rybaki 38, Toruń) do dnia 16 września 2019 r.

5. Ogłoszenie wyników oraz otwarcie plenerowej wystawy pokonkursowej odbędzie się 29 września 2019 r. przed siedzibą naszej fundacji (róg ulicy Rybaki i ulicy Stromej).

6. Dla wszystkich uczestników/uczestniczek konkursu przewidujemy atrakcyjne upominki.

7. Główną nagrodą będzie ekskluzywny rejs o wartości 1200 pln tradycyjną łodzią wiślaną sprofilowany pod oczekiwania zwycięzcy/zwyciężczyni.

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasta Toruń.

torun porusza